zabawy na powietrzu

Niepubliczne Przedszkole Kluczyk w Kętrzynie

Niepubliczne przedszkole Kluczyk w Kętrzynie powstało w 2008 roku z inicjatywy małżeństwa Joanny i Rafała Chlewińskich. Od początku działalności stawialiśmy na indywidualne podejście do przedszkolaków – tworzymy małe grupy, prowadzone przez doświadczone nauczycielki, które z zaangażowaniem wspierają wszechstronny rozwój dzieci. Jesteśmy licencjonowaną placówką, korzystającą z programu „Klucz do uczenia się” – pozwalającego na pełną realizację podstawy programowej w nowatorski i kreatywny sposób.

Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra, dla której wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci to pasja dająca wiele satysfakcji na co dzień. Korzystamy z nowoczesnych metod edukacji, prowadzimy naukę przez zabawę – wspólne odkrywanie i doświadczanie otaczającego świata to fascynująca przygoda.

Dajemy dzieciom klucz do przyszłości