GRUPA BIEDRONKI

Jesteśmy najmłodszą grupa przedszkolną. Bardzo lubimy chodzić do przedszkole. Codziennie spotykamy się ze swoimi kolegami i koleżankami w naszej kolorowej Sali, w której bawimy się ulubionymi zabawkami; lalkami, autami, budujemy konstrukcje z klocków. Chętnie dzielimy się zabawkami z innymi dziećmi. W grupie uczymy się samodzielności i współdziałania z koleżankami i kolegami. Razem się bawimy, śpiewamy, tańczymy, rysujemy. Ogromną radość sprawiają nam zabawy na placu zabaw i spacery w ogródku przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Grupę dzielnie wspierają Pani Patrycja i Pani Marzena, które starają się umilić każda chwile milusińskich.

GRUPA PSZCZÓŁKI

Do grupy pszczółek uczęszczają dzieci 4  letnie. Kontynuują realizację programu  „Klucz do uczenia się” ( etap II  - Motyle). Nasze Pszczółki są bardzo pracowite, uwielbiają bawić się oraz odkrywać świat. Z radością rozwijają swój potencjał. Praca w grupie sprawia im ogromną frajdę. Wśród rozbawionych i pracowitych Pszczółek opiekę sprawują pani Marta i Ania, które swoim ciepłem obdarzają wszystkie dzieci.

GRUPA MOTYLKI

Najstarszą grupą w przedszkolu jest grupa "Motylki". Są to ciekawe świata, pomysłowe i pozytywnie zwariowane 5 - 6 - latki. Pod opieka pani Moniki i pani Magdy, stawiają pierwsze kroki w fascynujcy świat czytania, pisania i liczenia. Są mistrzami grafomotoryki i tworzenia mandali. Niezwykle wspaniałymi konstruktorami i inicjatorami ciekawych zabaw. Tańczą i śpiewają. Paletę barw i sztuki plastyczne mają opanowane do perfekcji. Władają dwoma językami obcymi: angielskim i niemieckim. Uśmiech

GRUPA Jaskółki

Do grupy Jaskółek uczęszczają dzieci ....