Nasze przedszkole powstało z zaangażowania „pozytywnie zakręconych” rodziców, którzy zapragnęli stworzyć wyjątkowe miejsce rozwoju dla swoich dzieci. Chcieliśmy, aby przedszkole i dom były  środowiskami spójnymi, w którym panują zbieżne zasady dające dziecku stabilność emocjonalną i poczucie bezpieczeństwa. Małe grupy przedszkolne umożliwiają nam wspieranie rozwoju naszych wyjątkowych dzieci . Dzieci bawią się zajęciami, niepostrzeżenie ucząc się. Zajęcia prowadzone wg programu  pozwalają na harmonijny rozwój wszystkich sfer dziecka.

Stworzyliśmy miejsce wyjątkowe: z jednej strony spokojne i ciepłe, w którym dobrze czują się „maluchy” i dzieci rozpoczynające swoją przygodę z grupą, a z drugiej dynamiczne i wesołe, które wyzwala twórczą energię dzieci.