O Przedszkolu Niepublicznym Kluczyk w Kętrzynie

tworzenie papierowych dinozaurówNasze przedszkole w Kętrzynie powstało 1 września 2008 roku – z inicjatywy Joanny i Rafała Chlewińskich. Od początku działalności dokładaliśmy wszelkich starań, aby było to miejsce wyróżniające się indywidualnym podejściem do każdego dziecka – dlatego stworzyliśmy małe grupy i zatrudniliśmy zaangażowaną kadrę pedagogiczną. Wszechstronnie wspieramy rozwój dzieci, korzystając z nowoczesnego programu edukacyjnego „Klucz do uczenia się”. Zakładając naszą placówkę, pragnęliśmy, aby przedszkole i dom stały się środowiskami spójnymi, gdzie panują podobne zasady, zapewniające dziecku stabilność emocjonalną i poczucie bezpieczeństwa.

Małe grupy przedszkolne pozwalają nam wspierać rozwój wyjątkowych dzieci. Nasze zajęcia wspierają harmonijny rozwój wszystkich sfer dziecka. Stworzyliśmy miejsce wyjątkowe – spokojne, ciepłe, w którym doskonale czują się maluchy, a także dynamiczne i wesołe, wyzwalające twórczą energię dzieci, które bawią się, niepostrzeżenie ucząc się i poszerzając swoją wiedzę.

Współpracujemy z: